چهارشنبه ۲۶/ مهر /۱۴۰۲ ۲۲:۱۹:۴۵
شهرک آزادی(منطقه9)

Duolingo

ویروس کرونا سبب شد آزمون های تافل یا آیلتس لغو شود به همین علت برخی نگران از دست رفتن ارایه نمره زبان به دانشگاه هستند . از این رو برخی به دنبال جایگزین برای این آزمون ها می گرند که از جمله آزمون جایگزین میتوان آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو اشاره کرد.
 
آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو (Duolingo English Test) را می توانید در هر زمان و هر مکان بصورت آنلاین انجام دهید. آزمون حدود 1 ساعت زمان میبرد و نتیجه آزمون شما در 2 روز اعلام می شود. بیش از 500 موسسه علمی دانشگاهی در سرتاسر جهان؛ نتایج این آزمون را می پذیرند. شما بدون نیاز به حضور در سنتر آزمون، مسافرت به کشوری دیگر و با حداقل هزینه (49 دلار) می توانید مدرک زبان انگلیسی دولینگو را دریافت کنید.
 
آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو کاملا به صورت آنلاین برگزار می‌شود. در ابتدای آزمون فهرست موارد موردنیاز برای شروع آزمون نمایش داده می‌شود. این فهرست شامل پاسپورت، محیط آرام با نور مناسب، ۶۰ دقیقه زمان آزاد، دسترسی به اینترنت و یک کامپیوتر است. پس از آن میکروفون و هدفون داوطلب بررسی می‌شود تا برای آزمون همه چیز آماده و مهیا باشد. سپس داوطلب باید اطلاعات شخصی خود را وارد کند و پاسپورت خود را در برابر دوربین قرار دهد تا بررسی شود.